اطلاعیه 7 اردیبهشت 99

اعضای محترم تعاونی
مالکین گرامی برج نپتا
اطلاعیه – بنام خدا
باسلام و عرض ادب و تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان
احتراما .همانطور که استحضار دارید مراحل اخذ پایان کار و سند ساختمان علیرغم پیگیری های مکرر به جهت جریمه سنگین غیر موجه فضای سبز شهرداری از بابت قطع چندین درخت در زمان گودبرداری و شکایت های هییت مدیره به شهرداری .شورای شهرو دیوان عدالت اداری به لحاظ تعطیلی حاصل از شیوع بیماری با تاخیر اما کماکان در حال پیگیری و به مرحله نهایی رسیده است.
1-هیئت مدیره از شکایت خود به شهرداری تنها توانست مبلغ چهل میلیون تومان از 570 میلیون مورد تقاضا را کم کرده و مبلغ جریمه را به 530میلیون برساند.
2-شورای شهر تهران به پیگیری و شکایت هیئت مدیره تعاونی جواب منفی داده و تقاضای تعاونی در مورد بخشش یا تخیف جریمه را رد کرد و نتیجه ای حاصل نشد.
3-شکایت و دادخواست تعاونی به دیوان عدالت اداری در شعبه 12طرح و خوشبختانه رای قاضی نسبت به دادخواست تعاونی مثبت بود.اما برای اعلام رای نهایی طبق قانون و مراحل حقوقی پرونده به شعبه 12 تجدید نظر واگذار شد.شهرداری تهران متولی فضای سبز در دادگاه تجدید نظر به حکم شعبه 12 اعتراض کرده است.(پیوست میباشد.)
همچنین تعاونی اعتراضیه و تقاضای خود را طی نامه تکمیلی به شعبه سوم تجدید نظر تحویل داده است .(پیوست میباشد)
حال با توجه به مراتب فوق جهت دریافت پایان کار ناچارا باید منتظر اعلام حکم نهایی توسط دادگاه تجدید نظر دیوان عدالت باشیم.احتمالا حداکثر تا یک ماه دیگر حکم صادر خواهد شد.
تندرست و موفق باشید
هیِئت مدیره تعاونی

Close Menu