اطلاعیه مصوب مجمع عموعی

 به نام خدا

 اطلاعیه

 

  با سلام

احتراما به اطلاع می رساند پیرو مصوبه مجمع عمومی مورخه 99/07/24 مبنی بر اقدام به سرمایه گذاری و ساخت زمین فرحزادی، به حول و قوه الهی ابتدا طی فراخوان عمومی و آگهی روزنامه مورخه 99/12/3 از شرکت های حقوقی برای سرمایه گذاری در زمین فرحزادی دعوت به عمل آمد که متاسفانه به جهت شرایط خاص زمین از دعوت استقبال نشد. لذا هیئت مدیره مجددا در فراخوان دیگری در مورخه 1400/2/12 روزنامه اطلاعات افراد حقیقی را نیز برای سرمایه گذاری به اطلاعیه خود اضافه نمود.
در این راستا در مورخه 1400/2/12 آگهی مناقصه دو مرحله ای را در روزنامه اطلاعات )روزنامه رسمی شرکت( به چاپ رسانده و از سازندگان حقیقی و حقوقی دعوت به عمل آمد. به دنبال فراخوان 9 سازنده حقیقی و حقوقی اعلام آمادگی کردند و بعدا 7 سازنده رزومه و مستندات خود را جهت بررسی به تعاونی ارائه نمودند که بعد از بررسی تنها 6 سازنده حداقل امتیاز جهت شرکت در مناقصه را کسب و در فهرست کوتاه آمده و طی مراحلی شرح کار و دعوت نامه مجزا برای ارائه پیشنهادات به سازندگان تحویل شد.
پیشنهاد شرکت کنندگان در مناقصه در دو پاکت مجزا به صورت در بسته به دفتر تعاونی تحویل و سپس پاکات ارائه شده در مورخه 1400/3/12 با حضور هیئت مدیره و بازرس محترم تعاونی بازگشایی و نفرات اول تا سوم به ترتیب امتیاز: 1- مهندس حامد گل محمدی 2- مهندس حیدر از شرکت سریر مبین 3- دکتر محمدی از شرکت یورت پی ساز انتخاب شدند که مراتب به شرکت کنندگان ابلاغ شد.

هیئت مدیره ضمن برگزاری جلسات متعدد با برنده مناقصه و انتقال درخواست های خود با تعدادی از اعضا و گروه های مختلف فنی و حقوقی مشاوره و در نتیجه به یک جمع بندی در
قالب قراردادی شامل 19 ماده و 17 تبصره که قابل قبول و از هر حیث در راستای منافع اعضا می باشد رسیده و ضمن تایید آن توسط آقای یوسفی مشاور حقوقی شرکت آن را به نفر اول مناقصه ارائه و آماده امضا نموده ایم که کلیات آن برای اطلاعات بیشتر مالکین به شرح ذیل می باشد:
1- موضوع قرارداد: ساخت 13 طبقه شامل 9 طبقه مسکونی، یک طبقه لابی و 3 طبقه زیرزمین شامل 2 طبقه پارکینگ و انباری و یک طبقه استخر، سونا، جکوزی، سالن ورزشی، سالن اجتماعات ، روف گاردن، حمام ترکی و دوش، اتاق ماساژ، سرویس بهداشتی، سالن پینگ پنگ ،فوتبال دستی، اتاق بیلیارد، اتاق رختکن، لابی لوکس دیزاین شده با ارتفاع بلند، مبلمان لوکس ، کافه بار، لابی من و کارواش در صورت تامین پارکینگ.

2- میزان سهم سرمایه گذاری: 53% تعاونی 47% سازنده، با اولویت انتخاب طبقات ، پارکینگ ها و انباری ها با تعاونی.

3- تضمین نامه: چک به مبلغ یک صد و پنجاه میلیارد تومان میباشد که از سازنده اخذ خواهد شد.

در خاتمه ضمن تشکر و قدردانی از اعضای محترمی که با نظرات و راهنمایی های خود ما را یاری نمودند امیدواریم که با شروع اقدامات سازنده محترم، منافع حداکثری اعضا و ذینفعان در چهارچوب قرارداد منعقده فراهم گردد.

با تشکر

هیئت مدیره

 

فایل PDF

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

دانلود فایل [131.61 KB]

Close Menu